Spolszczenie inpa 5.00

spolszczenie inpa 5.00.zip

Bazy wymagane są tylko w przypadku, gdy chcemy móc korzystać z programu do kodowania NCS Expert.. Początkowo był to dodane do naszej bazy na 2012-05-05.. Otwieramy inpa.ini - sekcja [config] określa jak "ułożone są" samochody np: [CONFIG] TITEL = Nerwus BMW .BMW INPA OBD2 USB wersja jest programem Shareware w kategorii (2), opracowany przez BMW.. Przed wpisaniem czegokolwiek warto zrobić kopię danego pliku.. Można dograć je w późniejszym terminie w miarę potrzeb.Spolszczenie dajemy do głównego katalogu Postala 2 oczywiście podmieniamy pliki a dubbing patch dajemy do folderu system i podmieniamy pliki ten folder znajdziecie w głównym katalogu gry .Chłopaki to na prawdę nic trudnego wystarczy zwykły edytor hex, ale wystarczy najmniejszy błąd i cały plik szlag trafia.. Uwaga!. Najnowsza wersja BMW INPA OBD2 USB wersja jest obecnie nieznany.. Aha i najważniejsze bardzo wygodnie tłumaczy się jak się ma screen-y z INPA wtedy tłumaczy się konkretne wyrazy, ale ze zdobyć screeny jest trudno szczególnie wtedy jak chcesz przetłumaczyć skrypt do xenonów, a ich nie masz więc o screenach można zapomniećWinRAR 5.00 PL. Pobierz WinRAR 5.00 x86 (32 bit) Graphic and command line 5.00 32 bit, 1804 KB.. "Dużo ludzi pyta jak zmienić rozkład aut w INPA.. Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!.

Linki do potrzebnych plików ISTA-D Rheingold 4.01 - Pobierz (~12GB) ISTA-D Pełne spolszczenie - Pobierz ...Mi na windowsie 7 Inpa 5.00 działa, ale mam za to problem z NCS Expert, niezgodność wersji z systemem.

Muszę coś wykombinować, ale sam na razie nie wiem co .. Lokalizujemy plik konfiguracyjne - dla wersji niżej niż 5.00 znajduje się w C:\INPA\CFGDAT, od 5.00 w C:\EC-APPS\INPA\CFGDAT 2.. Poświeciłem trochę czasu i o to mały tutorial..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt