Spolszczenie do xenonauts

spolszczenie do xenonauts.zip

Instalacja: Plik Strings należy skopiowac i zamienić do folderu 'Assets' w folderze gry.. Bo tytułem jestem zainteresowany (kupnem, nie ukradnięciem), ale warunek, że muszę mieć po polsku.. Za jej powstaniem stoi niezależne studio Goldhawk Interactive .Xenonauts (2014) v1.65 - 2.3.0.13 GOG +Spolszczenie Polska Wersja JęzykowaXenonauts to produkcja należąca do gatunku strategii turowych, czerpiąca w dużym stopniu z rozwiązań znanych z X-COM: UFOSpolszczenie Xenonauts • pliki użytkownika pantego przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Spolszczenie Xenonauts dla wersji 19 stable.rar Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Xenonauts.. Zmiany w 1.07: Spolszczone niektóre pominięte rzeczy (np turn rate - zwrotność, view cone - obszar widzenia itp)Xenonauts PC.. 08 Kwi 2020 13:01Na #gog rozpoczęła się wielka letnia wyprzedaż.Do zgarnięcia za darmo jest świetna strategia turowa będąca duchowym spadkobiercą UFO, czyli Xenonauts.Akurat niedawno kupowałem, więc jeśli ktoś jeszcze nie ma to jak najbardziej warto.Xenonauts 2 to kontynuacja wydanej w 2014 roku turowej strategii ukazanej w widoku izometrycznym.. Jeśli ktoś by miał jakieś wieści, może będą jakieś fanowskie spolszczenia i tu zajrzy to niech da znać..

Wersja spolszczenia: Najnowsze spolszczenie 1.07 dla wersji 1.07 oraz wyższych: Klik.

Czytaj więcej na temat Xenonauts Spolszczenie w gry.interia.plXenonauts-2 June Update!. Jeśli chcecie zagrać w polską wersję lub macie znajomych, którzy mają grę i chcieliby zagrać po polsku, można już to zrobić.Jak ktoś lubi gry z turową walką w stylu Fallout 1 i 2, Jagged Alliance, Wasteland 2 czy też starych XCOM/UFO np Enemy Unknown to na GoGu przez 48 godzin za darmo może pobrać Xenonauts.. W walkach terenowych dowodzimy niewielkim oddziałem żołnierzy, staramy się wyeliminować kosmitów i odzyskać ich technologię.. Piotrek4.. Dzięki z góry.Akcja Xenonauts rozpoczyna się 1 października 1979 roku, w szczycie Zimnej Wojny, kiedy to niebezpieczna rasa kosmitów przeprowadza niespodziewaną inwazję na Ziemię.. Za stworzenie produkcji odpowiada zespół Goldhawk Interactive.powrót do forum gry Xenonauts .. Korzystając z interaktywnej mapy serwisu Tripadvisor, poznaj lokalizację oraz okoliczne restauracje i atrakcje.. Spolszczenie Xenonauts by Pantego.. Mechanika jak w grach z serii UFO, mamy na ekranie glob ziemski i zakładamy naszą bazę, którą rozbudowywujemy, .Recenzja Huawei MateBook D14 (2020) - najlepszy (kompaktowy) laptop do 3000 złotych?. Ludzie wpadli w niewyobrażalną panikę, rządy wszystkich państw podjęły decyzję w sprawie połączenia swoich sił i powołania militarnej organizacji - Xenonauts .Xenonauts (2014) CODEX Xenonauts to produkcja należąca do gatunku strategii turowych, czerpiąca w dużym stopniu z rozwiązań znanych z X-COM: UFOWe are GOG.COM, the..

Working... Subscribe Subscribed Unsubscribe 50.5K.Zrobiłem spolszczenie do tej gry, (poza xenopedią) jak ktoś chce pisac na meila pant3go małpa gmail kropka com.Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt