Kerbal space program spolszczenie 2018

kerbal space program spolszczenie 2018.zip

Kategoria: Graficzne.. To co jeszcze nie zostało przetłumaczone to: Misje treningowe KSPedia Masa drobnych bugoszy i nieścisłościAutor Wątek: Spolszczenie Kerbal Space Program 1.3 - autorstwa grupy CEBULA Translations (Przeczytany 24768 razy) 0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.. Zaczęty przez Zxy.. Jeżeli szukasz Kerbal Space Program za darmo to świetnie trafiłeś.. 1 Odpowiedzi 1 501 Wyświetleń Pon, 23 Paź 2017, 00:28:23 wysłana przez KadafKerbal Space Program Making History Expansion Spolszczenie Bonus do doskonałego symulatora planu wielkiego.. Nie instalować na wersjach starszych.. Dzięki wielu godzinom spędzonym na tłumaczeniu można cieszyć się dodatkiem, który jest w naszym ojczystym języku.Kerbal Space Program Pełna wersja - Pobierz Kerbal Space Program za darmo Wejdź jeżeli jeszcze go nie masz.. Kerbal Space Program 0.21 wypuszczone!. Pią, 23 Mar 2018, 17:03:01 wysłana przez Sobol: TAC Life Support Problem.. Chciałbyś zbudować własną rakietę i wysłać ją w kosmos?. W pewien sposób Kerbal Space Program przypomina grę Minecraft.Tutaj również twórcy gry dają nam otwarte środowisko, brak konkretnego celu gry i nieskończone możliwości.Kerbal Space Program 2 to gra symulacyjna, będąca kontynuacją docenionej produkcji Kerbal Space Program, w której mamy szansę polecieć w kosmos z pomocą wirtualnego planu galaktycznej podróży.Naszym zadaniem jest opracować od podstaw własny program kosmiczny, co może okazać się trudniejsze niż się na początku wydaje.In Kerbal Space Program, take charge of the space program for the alien race known as the Kerbals..

pobierz spolszczenie.

Wykonuję zadania i tłumaczę parę ważnych rzeczy.. Pią, 09 Lut 2018, 17:22:15Spolszczenie Kerbal Space Program 1.3 - autorstwa grupy CEBULA Translations.. Opracowany przez debiutujące, niezależne studio Squad nietypowy symulator, w którym naszym zadaniem jest opracować od podstaw własny program kosmiczny.Spolszczenie Kerbal Space Program 1.3.1 w wersji alpha autorstwa grupy CEBULA Translations.. Polityki umieją doświadczyć zwyczajnych agresji w służbach rozwijanych pierwotnymi zagadnieniami z przygody zaborze wszechświata, i podobnie generować niezależne fabularyzowane harmonogramy tudzież nacinać się nimi ze wiadomymi.Plik Kerbal Space Program Spolszczenie.zip na koncie użytkownika SpolszczeniaNaChomikuj • folder Spolszczenie do Kerbal Space Program • Data dodania: 26 cze 2018Lets play a new Kerbal Space Program campaign!. Gracze wcielają się w rolę inżyniera budującego rakiety kosmiczne, które następnie musimy wystrzelić w przestrzeń kosmiczną, co nie zawsze kończy się sukcesem.. Jest to pierwszy odcinek z gry Kerbal Space Program, w którym zaczynam karierę.. To co jeszcze nie zostało przetłumaczone to: Misje treningowe KSPedia Masa drobnych bugoszy i nieścisłościOpis Kerbal Space Program 1.4.4 Wybierając poszczególne części, będziemy mogli stworzyć pojazd marzeń a następnie wystrzelić go w kosmos..

Mamy dzisiaj dla was coś, na co niektórzy czekali odkąd tylko pojawiło się Kerbal Space Program - spolszczenie.

Większość gry została już przetłumaczona.. Potrzebuje ona zabrać kadrę w okolicę, odbyć ruch i pewnie wylądować na poszczególnym spośród miesięcy planety.. Aktualnie przełożone na polski jest mniej więcej 80% zawartości w tym kontrakty, raporty naukowe, technologie, opisy firm, pewien fragment .Spolszczenie Kerbal Space Program.. Większość gry została już przetłumaczona.. Released on 2018-03-07. dodane stringi dla wersji 1.4.0 (niestety Spacedock jeszcze nie dodał 1.4.0 do systemu, wiec wyświetla się ta aktualizacja jako 1.3.1) kilka tłumaczeń pod 1.4.0, ale jeszcze sporo do przetłumaczenia zostałoSpolszczenie Kerbal Space Program 1.3.1 w wersji alpha autorstwa grupy CEBULA Translations..Komentarze

Brak komentarzy.