Diablo 1 hellfire gog spolszczenie

diablo 1 hellfire gog spolszczenie.zip

pokaż komentarz @nbdpol: wirtualna machina (virtual box albo vmware) instalujesz na niej windowsa xp no i jedziesz :) udostępnij .. Czas na innowacje!. Jest to łatka lokalizująca grę Diablo HD, czyli wersji zmodyfikoiwanej.. Najnowsza jego wersja jest już dostępna do pobrania z oficjalnej strony modyfikacji Spolszczenie Diablo 1 HD.Diablo na GOG.com od teraz z darmowym dodatkiem Hellfire wiadomość 5 czerwca 2019 W sklepie GOG.com pojawił się Hellfire, czyli dodatek do pierwszej odsłony cyklu Diablo.Diablo 1 HD Hellfire Mod | Awake.. Gra ukazała się dla komputerów PC (Windows).. Dziś twórca tejże modyfikacji, Noktis, wydał pierwszą wersję spolszczenia do dodatku Hellfire.Plik możecie pobrać klikając tutaj (663 KB).. Uratuj świat przed zagładą i zabij władcę piekieł.. Moonboon 3,557 views.Pozycja absolutnie obowiązkowa dla każdego, kto chce głębiej poznać świat pierwszej części kultowej gry Diablo.. 3 .Nowe Diablo prezentuje się całkiem nieźle i gra się w nie naprawdę świetnie - powiedziałbym nawet, że lepiej niż w Diablo 2 czy Diablo 3, niestety jednak nowe Diablo nie było dostępne w języku Polskim co bardzo mnie zasmuciło, więc postanowiłem wziąć sprawę w swoje ręce i po sporym czasie udało mi się spolszczyć większość gry - powiedziałbym, że jakieś 80 - 90%.Any chance for an update for GOG Hellfire version?.

Przypominam tylko, że spolszczenie do Diablo zbudowane jest na Diablo w wersji 1.09, a spolszczenie do dodatku Hellfire na patchu w wersji 1.01.Diablo 1 stało się nudne i stare ?

Mod Diablo 1 HD o nazwie kodowej Belzebub doczekał się pełnego spolszczenia.. REKLAMA Dodaj do ulubionych.Hello everyone.. gorbak 6 lat 6 mies.. nbdpol 6 lat 6 mies.. Z tego co mi wiadomo, nawet Diablo III nie chodzi lub chodzi mizernie pod Win 8. udostępnij .. rozwiń opis..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt