Spolszczenie crusader kings ii

spolszczenie crusader kings ii.zip

dodatek do gry 25 sierpnia 2016.. Spolszczenie jest totalną amatorką, może nie najlepiej językowo, ale myślę, że zrozumiałe, a to chyba najważniejsze dla kogoś kto nie może w to grać w obcym języku.+2.. Nie polecam (też grałem pół roku temu).Crusader Kings II.. Jeśli znajdziesz jakiś błąd, zgłoś go mi a go poprawie.. Dwunaste rozszerzenie do wydanej w 2012 roku strategii Crusader Kings II: Mroczne wieki firmy Paradox Interactive.. Dostępne na SPOLSZCZENIA.PLCrusader Kings 2 / Crusader Kings II: Mroczne Wieki (2012) [Spolszczenie] UWAGA!. @kubulek: też grałem na nieoficjalnym spolszczeniu jak @InformacjaNieprawdziwaCCCLVIII, większość eventów jest nieprzetłumaczona i wybierasz opcje losowo.. Nie powinniście w nim doświadczyć w/w błędów, tekst który nie będzie po Polsku, będzie wyświetlany po Angielsku, więc nie powinniście doświadczyć pustych .Pliki użytkownika Shogun999 • Mody, Patche.. Aktualizuje grę do wersji 1.4.1.. Wcielamy się w niej w jednego z wybranych władców, a naszym celem jest zdobycie potomka i przedłużenie dynastii.. Instalacja: 1.Wypakowac plik.. ×Czy wie ktoś o spolszczeniu Crusader Kings 2 2.02 2014-12-12 18:03:48 Problem z Crusader Kings 2 2015-12-06 20:22:28 Czy Crusader Kings 2 na steam można grać w polskiej wersji językowej ?. Pobierz za darmo plik Western Europe 410-962 - The Winter King będący modyfikacją do Crusader Kings II: Mroczne Wieki -.Crusader Kings 2 na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje..

Czy jest spolszczenie do Crusader Kings 2 wraz ze wszystkim dodatkami?

Należy ją zainstalować na grę bez żdnych dodatkowych patche'ów.. Zapewniam że dziala, ale nie ma polskich znakow.. Działa tylko na premierowym wydaniu gry, w wersji 1.3D.. Ostatnia aktualizacja: 1 sierpnia 2016.. W międzyczasie będziemy rozwijać kontakty dyplomatyczne z sąsiadami, umacniać swoją pozycję na arenie .Spolszczenie Stronghold 2 Patch polonizujący.. Autor: Maciej Czarny Kozłowski .. Skorzystaj z funkcji .Crusader Kings II: The Reaper's Due.. Gra w której budujemy i bronimy średniowiecznej twierdzy.. Crusader Kings II: Mroczne Wieki przedstawia średniowieczną Europę, która zmaga się z różnego rodzaju problemami.. Jest to spolszcznie do modyfikacji Better Slavic Pagan kompatybilne w 100 % z wersją 0.7.. Wypakuj 3.. Poradnik zawiera: strony: 84, ilustracje: 202.. Włącz grę i w ustawieniach gry zmień język z Angielskiego na Polski Ze względu na problematyczność z przygotowywaniem spolszczenia by działało autorstwa Shoguna, wrzucam wersje z odpowiednio wrzuconymi plikami oraz polską czcionką.Informacje o Crusader Kings II - poradnik do gry.. Wrzuć wszystki pliki z folderu "CK2 Spolszczenie" do głównego folderu z grą.. Zadani gracza polega na umiejętnym prowadzeniu swojej dynastii bo ciężkich średniowiecznych czasach..

Magnaci przeciwstawiają się królom, którzy starają się utrzymać kontrolę nadRe: Crusader Kings 2 - DLC Post autor: zamek9 » 27 sie 2017, o 11:10 Może nas zaskoczy i spolszczenie zapoda później ale za to z Mnichami włącznie :)Crusader Kings II.

2.Wypakowane pliki skopiowacSteam Workshop: Crusader Kings II.. Crusader Kings 2 Pobierz - Pobierz Crusader Kings 2 Za Darmo.. Istnieje zmiana motywu strony z jasnego na ciemny i na odwrót - wystarczy kliknąć ikonę półksiężyca u góry strony!.Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt