Spolszczenie stardew valley 1.4

spolszczenie stardew valley 1.4.zip

Zamontuj lub wypal 3.. Witam.. Co do Stardew Valley, spodziewam się, że może mieć co najmniej tyle tekstu, co Harvest Moon: Back to Nature, który liczył, o ile mnie pamięć nie myli, koło 800kB tekstu (ok. 400 stron maszynopisu).Stardew Valley (2016) v1.3.28-GOG Opis Stardew Valley to wydana na platformie PC, Switch itd.. Stardew Valley ukazało się w lutym 2016. sandboksowa gra RPG, zainspirowana niezwykle popularną serią farmerską Harvest Moon, znaną głównie z przenośnych konsolek firmy Nintendo.Stardew Valley+spolszczenie • Gry • pliki użytkownika bartex3005 przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Stardew.Valley.v1.3.36.rar, spolszczenie stardew valley.rarHello!. UWAGA!. Dział Download do gry Stardew Valley zawiera: 48 modyfikacji do gry.. Wszystkie podobne pliki .Stardew Valley 1.4 Update Full Changelog.. You'll need SMAPI as well as .Poprawki błędów kasztany podmienione na orzechy laskowe Przetłumaczone zostały wszystkie grafiki( chyba) W końcu polska czcionka została naprawiona dzięki esial który zrobił wszystkie grafiki oraz poprawił czcionkeStardew Valley - niezależna gra RPG o życiu farmera - otrzymało aktualizację oznaczoną numerem 1.4, która dodaje sporo nowej zawartości i funkcji oraz naprawia szereg błędów.Mam dobre wieści .. Zainstaluj grę W razie problemów prosze pisać tutaj lub dołączyć do kanału na discordzie, gdzie na bieżąco staram się poprawiać wszystkie zgłoszone błędy.Spolszczenie do Stardew valley..

Nieoficjalne spolszczenie do popularnej gry Stardew Valley na PC.

Pobierz za darmo i legalnie pliki do gry Stardew Valley.. Teraz, po ponad trzech latach od premiery gry, grupa DNKSH Team przygotowała polskie tłumaczenie.Dobry powód, by powrócić na farmę albo zacząć przygodę z grą, jeśli do tej pory zniechęcała was perspektywa grania np. po angielsku.Stardew Valley Wiki.. Also adds a FTM pack to spawn rocks on the northwestern shore, as the author intended (as .Stardew Valley - niezależna gra RPG o życiu farmera - otrzymało aktualizację oznaczoną numerem 1.4, która dodaje sporo nowej zawartości i funkcji oraz naprawia szereg błędów.Kup stardew valley w kategorii Gry na Xbox One na Allegro - Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.Plik Stardew.Valley.v1.3.36.rar na koncie użytkownika bartex3005 • folder Stardew Valley+spolszczenie • Data dodania: 21 mar 2019Stardew Valley v.1.4.5 (2016) / ElAmigos Polska wersja językowa + Soundtrack (mp3) Spoiler.. Instrukcję instalacji spolszczenia znajdziecie w formie materiału wideo na tej stronie.. Możesz wejść na discorda twórców spolsczenia - .NEW Stardew Valley 1.4 Multiplayer Series!. O grze to niekończące się RPG o życiu na farmie.. Ktoś chętny do pomocy :) W grupie zawsze raźniej :) PozdrawiamStardew Valley Wiki to internetowa encyklopedia gry Stardew Valley, którą każdy może edytować!.

Wolves At My Heels!Opis Stardew Valley - spolszczenie 0.9.5 .

Wypakuj archiwum 2.. Instrukcja: 1.. Odziedziczyłeś kawałek ziemi po swoim zmarłym dziadku w krainie Stardew Valley..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt