Spolszczenie hota 1.6

spolszczenie hota 1.6.zip

Wszelkie błędy, uwagi, etc. zgłaszać na [email protected] Dobrze rozpoczął się ten 2020 rok.. Oczywiście nie znajdziemy tutaj praktycznie żadnych nowości, a jedynie naprawę dość licznych błędów, które pojawiły się w wersji 1.6.. [HotA] Spolszczenie (1.5.4 - beta7) Dodatek Horn of the Abyss póki co nie doczekał się polskiej wersji językowej.. Nowa wersja spolszczenia HotA by Hellburn.. .Łatamy dziury, czyli HotA 1.6.1 01 lutego 2020 / Heroes III / autor Mateusz .. Mam mały problem z zaktualizowaniem hoty do 1.6 a mianowicie gdy daję w luncherze aktualizuj to wyskakuje mi żebym pobrał ze strony ręcznie gdy pobieram ze .Twórcy HotA obiecali małą aktualizację w styczniu i słowa dotrzymali.. Heroes VII - wymagania.. Zatem nie zwlekajcie, aktualizujcie swoje pliki lub też skorzystajcie z linka poniżej.. ze cos .Spolszczenie HotA Wielu graczy od dłuższego czasu wyczekuje kolejnej wersji HotA (ostatnia aktualizacja pojawiła się 1.5 roku temu).. Po ukończeniu gry grałem w wiele map z Warsztatu Steam i też było ok tzn komentarze Cave\'a Johnsona też były z polskimi napisami ale do czasu.. Pełny changelog jest tutaj.HotA 1.6 bez błędów?. Heroes3Spolszczenie pozostałych dwóch kampanii Rogu Otchłani gotowe!. Poznajcie dalsze losy Jeremy'ego Albatrossa, a także jego brata Bidleya, księcia niks Tarka, oraz Wysokiej Hydromantki Casmetry!.

... że taki patch zostanie opublikowany w ciągu tygodnia, dwóch tygodni, to spolszczenie powinno się pojawić do końca stycznia.

Zatem nie zwlekajcie, aktualizujcie swoje pliki lub też skorzystajcie z linka poniżej.. Do prawidłowego działania wymaga zainstalowania ostatniego oficjalnego rozszerzenia wydanego przez producenta gry - Shadow of Death lub wydania - Complete Edition.Witam.. Od wczoraj możemy cieszyć się Horn of the Abyss 1.6.1.. Niestety nie, sprawdź.. Obiecana przez twórców aktualizacja ujrzała światło dzienne.. UWAGA2: dla bezpieczenstwa sprawdzcie sobie to co sciagacie/instalujecie antywirusem - doszly do mnie zgloszenia.. Jakiś czas temu zakupiłem przez Steam Portal 2 i przechodziłem i było wszystko ok - pełne napisy polskie do dialogów i dźwięków itp.. Oczywiście nie znajdziemy tutaj praktycznie żadnych nowości, a jedynie naprawę dość licznych błędów, które pojawiły się w wersji 1.6.. Przez długi czas gra była tylko w języku rosyjskim, potem doczekaliśmy się angielskiej edycji.. 💾 Pobierz: mirror oficjalny mirror Jaskini Behemota mirror Kwasowej Groty 📙 Lista zmian: .Heroes 3 download full version free.. Do Skarbca dodał Kammer, dnia 19 lutego.. Dodatek: Spolszczenie:UWAGA: nie wszystkie nowosci zostaly omowione w tym materiale filmowym.. uhm - 1 kwi - 19:10 [H3] Spolszczenie do H3: Complete [beta] zamagrando - 31 mar - 18:08 [HotA] Spolszczenia, tłumaczenia.. Nie mamy, niestety, żadnych przesłanek, że cokolwiek zostanie wydane w najbliższym czasie.💬 Dzięki bardzo za oglądanie, mam nadzieję, że zostaniesz dłużej!. Rozmiar: 7.9 MB.. Odtąd ten element Skarbca sklonowano 9582 razy.. Ta wersja zawiera poprawkę armageddonu i zacklęć ochrony.HotA 1.6.. Pewnego razu przestały w ogóle się te komentarze jego pojawiać ale nie zwróciłem na to .Więc odnośnie pierwszego pytania to używam szablonu The World News II pod J1.7, korzystam z ustawień czcionek "zgrabowanych" ze strony Quick Start, niestety dedykowana czcionka generuje problemy z wyświetlaniem polskich znaków..Komentarze

Brak komentarzy.