Spolszczenie sims 4

spolszczenie sims 4.zip

Mermaids, like aliens, can be made playable.Grałem dotychczas w angielską wersję.. Twórz nowych Simów o silnych osobowościach i niepowtarzalnym wyglądzie.. Pozdrawiam :) W razie pytań i problemów zapraszam na priv na facebook'u .Kupiłam kilka dni temu The sims 4 w Anglii, zainstalowałam i wszystko gra .. Leave a Reply Anuluj pisanie odpowiedzi.. 2) Wejdź w folder The Sims 4\Game\ BinPrzepraszam za chaos w moim filmiku ale robiony na szybko.. Rządzisz w The Sims 4.. Podczas wyświetlania komunikatów za każdym razem klikaj Ok. Mam nadzieję że wam pomogłem z problemem ze zmianą języka.. Kontrolujesz.. Obecnie możemy cieszyć się już czwartą odsłoną tej kultowej gry.. Eleganckie, na co dzień, maxi oraz mini.. 50 unikalnych sukienek w jednym linku!. Tutaj pojawia sie moje pytanie, czy mogę jakoś uzyskać od Origin spolczenie do gry , albo wymienic gre z Anglieskiej na Polską.. Zapamiętaj moje dane w tej przeglądarce podczas pisania kolejnych komentarzy.Tworzysz.. Gotowe.. Spolszczenie.blogspot.com Spolszczenie do gry The Sims 4 do pobrania za darmo.. Znajdź plik pl_PL i kliknij go dwukrotnie.. Odpowiedz.. The Sims 4 PL| Pobierz Spolszczenie-----The Sims 4 to czwarta część bestsellerowego cyklu symulacji życia - The Sims.. Spolszczenie do gry The Sims 4 do pobrania za darmo.. Teraz chcę zainstalować grę (online) na nowo i w polskiej wersji językowej..

Gra jak i spolszczenie są na moim prywatnym dysku na uploadzie mega.co.nz który nie ...Pobierz plik The Sims 4 (Language Changer) MULTi17.rar, a potem rozpakuj go Winrarem.

Za deweloping The Sims 4 odpowiedzialne jest studio Maxis znane również z takich produkcji jak SimCity oraz Spore.Witam postanowiłem, że udostępnie wam grę The Sims 4, mi jest nie potrzebna, lecz wam może się przydać.. Za deweloping The Sims 4 odpowiedzialne jest studio Maxis znane również z takich produkcji jak SimCity .. [SIMS4] Basemental Drugs Polish Translation (Basemental Drugs Polskie tłumaczenie) (21.05.2018) 1.0.0Znalazłem rozwianie dla tych, którym nie działa wersja pl wystarczy zrobić klucz Maxis potem The Sims 4 i w nim Locale pl_PL, ale nie w Wow6432Node tylko w od razu SOFTWARE Mi działa #2 sajgon1977 , Wrzesień 7, 2014Basemental Gangs is an extensive add-on to Basemental Drugs.. Twórcy zadbali niemalże o wszystko.. The Sims 4 PL| Pobierz Spolszczenie-----The Sims 4 to czwarta część bestsellerowego cyklu symulacji życia - The Sims.. To działa bez zarzutu.. Folder Languages umieść w głównym folderze The Sims 4 (instalacyjny, nie ten w Dokumentach)..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt