Mass effect 2 spolszczenie dubbing

mass effect 2 spolszczenie dubbing.zip

Polecam zajrzeć do instrukcji instalacji na podlinkowanej poniżej stronie.. rozwiń opis.. Premiera gry w Polsce miała miejsce 29 stycznia 2010 roku (PC, X360), wersja PS3 zadebiutowała 21 stycznia 2011 r .. Instrukcja instalacji spolszczenia: Plik BIOGame_INT.tlk kopiujemy do katalogu z grą Mass Effect 2\BioGame\CookedPC Natomiast pliki ME2_Opening_SunMid_INT.bik oraz load_f80_INT.bik kopiujemy do Mass Effect 2\BioGame\Movies.Wiem, że odkopuję prehistorię, pisząc w tym temacie, i za to przepraszam, ale akurat natrafiłam na ten nieznośny problem jakim jest gra w Mass Effect 2 z polskim dubbingiem.. Spolszczenie działa na 100% !. Jest to paczka plików, lokalizujących grę Mass Effect do wersji polskojęzycznej.. Na obrzeżach.Ze względu na swój charakter, wiki najeżona jest spojlerami z książek, gier, komiksów i filmów, których oznaczanie z osobna mija się z celem i niekorzystnie wpływa na wygląd strony.. REKLAMAMass Effect na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.. !-Spolszczenie[Mateusz215] Pozycję wystawił: Mateusz215: Dodano: 29.01.2010: Kategoria: Gry PC: Mass Effect 2 (2010) Dubbing PL !. Spolszczenie zawiera Dubbing PL!. X:\Mass Effect 2\BioGame\CookedPC Plik nazywa się BIOGame_INT.tlkMass Effect & DLC z angielskim dubbingiem i polskimi napisami.. Grono fanów gra zyskała sobie już na etapie zapowiedzi - gry producenci zapowiedzieli, żeby nie usuwać zapisów z pierwszej części gry, ponieważ będą one miały wpływ na rozwój postaci w drugiej części Mass Effect, miłośnicy gry popadli w euforię.10.08.2008, 21:32 RE: Pełne Spolszczenie Mass Effect To mozesz podac linka do tego spolszczenia z dubbingiem bo jakos znajduje tylko cala gre do sciagniecia z dubbingiem a ja chce sam dubbing « Starszy wątek | Nowszy wątek »Oficjalny opis DLC: Ten cyfrowy komiks przedstawiający fabułę poprzedniej części gry został stworzony przez Bioware i Dark Horse Comics..

4. ciesz się pełnym spolszczeniem gry .

15 minutowe interaktywne doznania pozwolą ci także podjąć kluczowe decyzje z Mass Effect 1. oraz Napisy!. Spolszczenie został wyciągnięte z Oryginalnej wersji gry: "Mass Effect Edycja Rozszerzona PL" Dodatkowo:Zapraszam do oglądania!. Linki: Spolszczenie i dubbing .04.08.2008, 22:07 RE: Pełne Spolszczenie Mass Effect ooo to fajnie to czekam na PW z linkiem do dubbingu Tylko ja szukam samego spolszczenia pelnego z dubingiem a nie calej gryOpis Mass Effect 2 - spolszczenie .. Spolszczenie instalujemy wklejając zawartość archiwum do katalogu w którym znajduje się folder o tej samej nazwie.. Mass Effect (2oo8) Polski Dubbing Spolszczenie gry!. Możliwe że niema oddzielnego (oficjalnego) spolszczenia, najlepiej zapytaj o to na oficjalnym forum mass effecta tam napewno ci będą mogli powiedzieć czy istnieje taka możliwość mieć gre z angielskim dubbingiem ale polskimi napisami.Mass Effect 2 (2010) Dubbing PL !. Teraz chcę zainstalować grę (online) na nowo i w polskiej wersji językowej.. !Grałem dotychczas w angielską wersję.. Instalator w poradniku różni się trochę od aktualnej wersji.. Dostępne w sieci spolszczenia się nie nadają, bo wskazują folder docelowy jakiego w tej wersji z Orgina po zainstalowaniu nie ma.Czy jest jakieś rozwiązanie .Pełna obsada gry Mass Effect 2 (2010) - Dwa lata po tym, jak Komandor Shepard odparł inwazję Żniwiarzy planujących zniszczenie całego organicznego życia, pojawia się nowe, tajemnicze..

Wejdź i znajdź to, czego szukasz!Istnieje spolszczenie dubbingu do Mass Effect 2.

Mass Effect 2 jest oficjalną kontynuacją wydanej w 2007 roku hitowej gry role-playing.. Compatibility Patch oraz Spolszczenie powstały z braku kompatybilnej wersji oraz braku .Jest to spolszczenie z dubbingiem po polsku.. Zamieszczone tutaj artykuły czytasz na własną odpowiedzialność, a zabierając się za artykuł poświęcony najnowszej części robisz to ze świadomością, że może on zdradzać ważne .Mass Effect 2 - fabularna gra akcji (TPP) z elementami RPG stworzona przez studio BioWare, wydana na komputery osobiste oraz konsole Xbox 360 i PlayStation 3.. !-Spolszczenie[Mateusz215] [cRPG] .. Chciałbym zagrać w ME2 z angielskim dubbingiem (który jest o niebo lepszy od polskiego) i polskimi napisami.Wiem że Mass Effect 1 i 2 w polsce były sprzedawane całkowicie po polsku (samemu mam mass effect 1i 2 i mam całkowicie po polsku).. To oficjalna i oryginalna wersja spolszczenia gry Mass Effect Spolszczenie przystosowane do gry na platformie STEAM!. Masz jeszcze kilka dni, a ja bardzo wierzę, że Ci się uda.Mass Effect 2 (2010) - Dwa lata po tym, jak Komandor Shepard odparł inwazję Żniwiarzy planujących zniszczenie całego organicznego życia, pojawia się nowe, tajemnicze niebezpieczeństwo..

3. zawartość pliku spolszczenie.exe skopiuj do mass effect 2BioGameCookedPC.

Kiedyś umiałam bawić się ustawieniami tak, żeby mieć tylko napisy polskie, ale teraz to mi, nie wiedzieć czemu, nie działa.Mass Effect Spolszczenie Dubbing - informacje, zdjęcia, materiały video.. Instalacja: 1. rozpakuj 3 pliki RAR.. Przed instalacją mam wybór kilku europejskich języków ale nie PL (najwyraźniej taką wersję kupiłem, choć myślałem, że będzie też polska opcja, mieszkam za granicą) Można dodać spolszczen.Zastąp angielskie pliki w katalogu z grą, ich odpowiednikami ze spolszczenia.. Instrukcja jest w środku.. 2. plik data przenieś do katalogu gry.. Wybory te będą miały swoje odzwierciedlenie w Mass Effect 2.. Oto link na mojego chomika, gdzie można takie spolszczenie pobrać: chomikujplBartek-994GrySpolszczeniaMass+Effect+2+Pe*c5*82ne+Spolszczenie Spolszczenie działa w 100%Zobacz 2 odpowiedzi na pytanie: Dubbing PL MASS EFFECT 2 .Forum poświęcone: Liara The Shadow Broker Spolszczenie na wersję angielską ‹ DLC ‹ Mass Effect 2 - MassEffect.euSpolszczenie było przez nas instalowane na wersji kinowej gry -- nie wiemy, jak będzie działać z dubbingiem PL. Pobierz wersję testową (200 kb)-- 17 gru 2012, o 11:03 --Aktualizacja: gra nie widzi dialogów, ani tablicy wyników -- spolszczony jest jedynie interfejs, mapy i osiągnięcia.Mass Effect cz.1..

Polskim dubbingiem opatrzono wydania przeznaczone na pecety i konsolę Microsoftu.Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt