Spolszczenie risen

spolszczenie risen.zip

Następnie szukamy katalogu data / ini i za pomocą notatnika otwieramy znajdujący się tam plik ConfigDefault.xml, zmieniając wartość SubtitleLanguage=" English" na .Trochę inFO: Risen 3: Titan Lords, a tłumacząc tytuł na nasz wspaniały język „Władcy Tytanów" to niewątpliwie jeden z najtrudniejszych i jednocześnie najbardziej udany tytuł z jakim mieliśmy do czynienia, dlatego też w chwili wrzucania na serwer archiwum .Risen 3: Titan Lords pulls the player in to a hand-crafted role-playing world full of rugged charm where every decision changes the course of the story.. Podobnie jak w wypadku wspomnianego tytułu, mamy do czynienia z dziełem studia "Crystal Dynamics", które przedstawia gatunek przygodowych gier FPP z widokiem 3D i .Download the best games on Windows & Mac.. Dostępne na SPOLSZCZENIA.PLOur Stay Home.. Miłego grania.Poradnik poświęcony spolszczeniu do Risen.. U mnie też nie było widać liter i usunąłem wtedy ten plik z napisem strings który już tam był i dopiero wtedy wkleiłem ten który jest w linku na tej stronie i zadziałało ale nie wiem czy to dobre rozwiązanie -może tak sie nie powinno robić - odpowiedzialności nie ponosze a jak tak robicie na waszym miejscu skopiowałbym ten plik .JAK ZROBIĆ SPOLSZCZENIE DO RISEN 1 NOCTIS..

Znalazłem na sieci spolszczenie (dubbing) do Risen 2 Dark Wathers ale oczywiście wymaga to scrackowania gry.Risen 3 - Uprising of the Little Guys.

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom i pieniądze zebrane na THE PROJECT przeznaczamy na pełny polski dubbing.Śmieszne jest to, że gra wyszła (Risen 1 i Risen 2) w pełnym polskim dubbingu ale oczywiście steamowi to "powiewa" tak samo Saga Gothic .. Poradnik poświęcony spolszczeniu do Risen.. U mnie też nie było widać liter i usunąłem wtedy ten plik z napisem strings który już tam był i dopiero wtedy wkleiłem ten który jest w linku na tej stronie i zadziałało ale nie wiem czy to dobre rozwiązanie -może tak sie nie powinno robić - odpowiedzialności nie ponosze a jak tak robicie na waszym miejscu skopiowałbym ten plik .Risen 3 oryginalnie wyszedł jedynie w kinowej polskiej wersji językowej..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt