Spolszczenie gta sa na steam

spolszczenie gta sa na steam.zip

Obejrzyj zrzuty ekranu, przeczytaj najnowsze recenzje klientów i porównaj oceny gry GTA: San Andreas.More Grand Theft Auto: San Andreas Fixes.. Wymagania minimalne Grand Theft Auto San Andreas Steam Key EUROPE mogą ulec zmianie z przyczyn programistycznych.Dziękuje bardzo za to spolszczenie, wykonane tak jak przepuszczałem w 100 razy lepszej jakości niż Gta 4 oraz zabawniejsze o 200% :D Pozdrawiam i zachęcam wszystkich do przechodzenia gry na nowo w narodowym języku Polskim!This downgrader will take the certain Steam versions of Grand Theft Auto: San Andreas and downgrade them to their original version 1.0 counterparts.. 🤔JAK ZAINSTALOWAĆ SPOLSZCZENIE + GTA SA ZA DARMO .też włąśnie się nad tym zastanawiam.. fajnie by było żeby można było ściągnąć polskie napisy do tej gry.. nie które teksty są mówione nie wyraźnie i trzeba się domyślać o co chodzi.. szczególnie dla kogoś kto nie zna angielskiego perfect.3.. Ten poradnik jest tylko do samej gry, po to aby wyeliminować wszystkie bugi i losowe crashe na nowszych systemach (testowane na Windows 10).. Czyli pokarze wam gdzie znaleźć pliki z danej gry.Gdy program poprosi nas o podanie lokalizacji, w której chcemy zainstalować spolszczenie, podajemy główną lokalizację plików gry.. Wystarczy że w folderze z grą znajdzie się zarówno plik gta_sa.exe jak i gta-sa.exe..

Jak wgrać spolszczenie do gta San Andreas.

Wypakuj i zainstaluj obie paczki do ścieżki z GTA: \Steam\steamapps\common\Grand Theft Auto San Andreas 4.. Potrzebny link - http .H:\Program Files\Rockstar Games\Grand Theft Auto San Andreas\text\american.gxt Prawy przycisk myszy na pliku "american.gxt" i właściwości.. Szkoda że nie wprowadzili mikro płatności jak EA i np. człowiek płacił by za zapisanie gry.. Uruchamiamy instalator.. Nie polecam tej platformy chujowa optymalizacja, nawet tetrisa by zjebali.. < >Rozpakowujemy pobrane archiwum.. Ustawiacie "tylko do odczytu".W tym odc pokarze wam jak instalować spolszczenia na steam lub dodawać mody.. Klikamy Pliki Lokalne,następnie PrzeglądajCześć!. Zapraszam do oglądania!. Wystarczy wkleić i zamienić 2 pliki (przygotowane przeze mnie dwa foldery) FolderThe next video is starting stop.. Carl's got to go home.Szybki poradnik o tym jak naprawić spolszczenie w GTA San Andreas po downgradzie gry.. Uzyskujemy plik Grand_Theft_Auto__Vice_City_Cenega_PL.exe.. Warto również napomnieć iż "Instalator po wskazaniu Steamowego folderu z grą dopisuje nam z automatu w ścieżce pliku na końcu "\GTA San Andreas", zatem mamy coś w stylu:Dzisiaj przedstawię Wam tak zwany Steam Downgrader, dzięki któremu możemy zmienić wersję naszego GTA San Andreas w dużo lepsze wydanie..

Wtedy gra będzie czytana przez steam a spolszczenie będzie pobrane.

Watch QueueRobisz sobie spokojnie misję taksówkarza i jak już skończysz to grę wypierdala w kosmos a twoje save idą w pizdu..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt