Spolszczenie black mesa

spolszczenie black mesa.zip

5.0 / 5 (1 głos) Wypakuj do folderu 'resource' w głównym katalogu gry.. Tytuł został stworzony przez fanów i ma być remakiem gry z końca lat 90-tych ubiegłego wieku.. Tytuł powstawał w bólach od 2004 roku, a tworzony był przez grupę kilkudziesięciu zapaleńców, którzy nie potrafili pogodzić się z wewnętrzną, nieporadną polityką Valve dotyczącą zainicjowania silnika Source właśnie w Half-Live.Black Mesa PC.. Komentarze: Nie ma jeszcze żadnego komentarza.. - Rozmowy kulturalne - Po godzinach - Forum - WątekDzięki uprzejmości jednego z naszych użytkowników, Jakuba Mazura, kryjącego się tu pod pseudonimem S3lfie, uzyskaliśmy dostęp do pełnego bazarowego spolszczenia oryginalnego Half-Life'a oraz dodatku Opposing Force.. Tak samo jak pierwowzór, produkcja została oparta na silniku Source Engine, lecz twórcy Black Mesa zmodyfikowali go, dodając nowe efekty graficzne i poprawiono sztuczną inteligencję przeciwników.Black Mesa Inbound.. W trakcie jazdy możesz poruszać się po ograniczonej .Black Mesa to świetna przeróbka znanej, cenionej i wręcz wielbionej przez miliony fanów gatunku FPS, gry Half-Life.. Wszystko co tutaj ujrzymy, to wierne odzwierciedlenie wydarzeń sprzed lat.. Gierkę naprawde polecam jesli ktos nie zna :) 1 ocena | na tak 100%.. Kanał dopiero się rozkręca, więc konstruktywne oceny mile widziane.Black Mesa Game Free Download Torrent..

Gdyby była taka możliwość na pewno udostępnilibyśmy odpowiednio przygotowane napisy.Czy istnieje spolszczenie do Black Mesa ( remake Half Life 1 ) Tjw.

Pod względem fabularnym Black Mesa stanowi wierną kopię oryginału, opowiadając o losach fizyka Gordona Freemana i jego walce o .Black Mesa to darmowa gra, stanowiąca uwspółcześnioną pod każdym względem wersję pierwszej części, wielkiego hitu pt. Half Life.. Strona główna ‹ Off-topic ‹ Inne gry; 1 post • Strona 1 z 1.. Zmagania rozpoczynasz od długiej przejażdżki kolejką, która kieruje się do podziemnego kompleksu badawczego.. Sorry za szumy, ale źle ustawiłem głośność podczas rendowania!. Ściągnij plik spolszczenia z naszej strony.. Pobierz.. Aby dodawać komentarze musisz się zalogowa .Black Mesa to pierwszoosobowa strzelanka, bazująca na fabule Half Life: Rdzeń Lambda.. Ponownie więc wcielając się w postać naukowca - Gordona Freemana, przyjdzie nam stawić czoła niebezpiecznym kreaturom.W Black Mesa, dzięki ulepszonej grafice, a także stworzeniu od nowa elementów gry, (takich jak dźwięki, oponenci, lokacje) charakter horroru zwiększa się w zastraszającym tempie.. 1 0 Odpowiedz.. Pod względem fabularnym Black Mesa stanowi wierną kopię oryginału, opowiadając o losach fizyka Gordona Freemana i jego walce o życie w tytułowymDownload: Black Mesa [Spolszczenie].rar.. Udało nam się wypakować z niego pliki dźwiękowe i stworzyć patch działacy z aktualną, steamową wersją gry, którym to dzielimy się ze światem.Black Mesa is the fan-made re-imagining of Valve Software's Half-Life..

Wejdź do katalogu Half-LifeSourcePL, powinien się tam znajdować katalog hl1_polish oraz plik readme.txt 4.Cześć, jest jakieś spolszczenie do Black Mesy, kombinowałem z wersją od moda, ale nic z tego nie wyszło.

Nie instalować na wersjach starszych.. Odpowiedzi.. Chociaż gra powstała dopiero w 2012 roku, długo po wypuszczeniu drugiej części gry, to ją podaje się za idealną pozycję.Klient P2M: Ygoow, Kategoria: Gry / Dodatki / Patche, Rozmiar: 1 MB, Wersja językowa: Po polsku, Nazwa: Black Mesa Spolszczenie Nasz serwis internetowy oraz podmioty z nim współpracujące takie jak reklamodawcy, firmy badające rynek, dostawcy usług oraz treści, korzystają z plików Cookies zapisywanych na Twoim urządzeniu w celach .Spolszczenie współpracuje z programem PRO, ULTIMA, 32 i 64 bit.. O: Niestety nie, silnik GoldSrc, a co za tym idzie Half-Life nie wspiera napisów w grze.. Dodaj go jako pierwszy!. Chciałbym wam zaprezentować mój pierwszy filmik z tej wspaniałej gry!. przez PotatoStalker w 22 Lip .Aby pobrać plik, skopiuj CAŁY link i wklej w pole adresu przeglądarki.. Fanowski remake kultowego Half-Life z 1998 roku.. Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.BLACK MESA RESEARCH FACILITY Black Mesa, Nowy Meksyk /Instalacja 1.. Spolszczenie Black Mesa..Komentarze

Brak komentarzy.