Spolszczenie do postal 2 complete

spolszczenie do postal 2 complete.zip

0 0 Odpowiedz.. Wszystkie elementy gry zostały zaktualizowane do wersji v5023.. Teksty.. W środku znajduje się również polski poradnik w PDF.. Wiadomo, że gra aktualna ma wiele wprowadzonych rzeczy i dodatków w odróżnieniu do starej wersji, więc nie zawsze wszystko będziecie mieli po polsku.Spolszczenie do Postal 2 Complete to niektóre pliki wzięte ze starego Postala 2 PL. Spolszczenie ode mnie posiada: Coś tam.. 2014-02-15 21:13:28; Najnowsze bez odpowiedzi.. Zawiera oprócz samej gry również dodatki specjalne - tapety, soundtrack i inne.. Spolszczenie do Postal 2.. W środku znajduje się również polski poradnik w PDF.. Zawiera oprócz samej gry również dodatki specjalne - tapety, soundtrack i inne.. Wszystkie elementy gry zostały zaktualizowane do wersji v5023.Postal 2: Complete Edition (2015) GOG [+Poradnik] Jest to wersja GOG - nie wymaga cracka do działania.. W środku znajduje się również polski poradnik w PDF.. "Postal 2: Complete" składa się z gry "POSTAL 2"; rozszerzenia multiplayer - "POSTAL 2: Share the Pain" oraz rozszerzenia trybu single-player - "POSTAL 2: Apocalypse Weekend".Spolszczenie dajemy do głównego katalogu Postala 2 oczywiście podmieniamy pliki a dubbing patch dajemy do folderu system i podmieniamy pliki ten folder znajdziecie w głównym katalogu gry .Zobacz 1 odpowiedź na pytanie: Spolszczenie do Postal 2 complet..

... poszukuję spolszczenia do postal 3 To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodać .

Teksty.. Poniżej zamieszczam wersję beta spolszczenia.Postal Gry - porównanie cen gier konsolowych i komputerowych w sklepach internetowych.. Zawiera oprócz samej gry również dodatki specjalne - tapety, soundtrack i inne.. 1 ocena Najlepsza odp: 100%.. Stan (%) Odgłosy postaci.. Stan (%) Odgłosy postaci.. Jak valorant jest wlaczany to sam sie on wylacza jak to naprawic?. Dostępne na SPOLSZCZENIA.PLSpolszczenie do Postal 2 Complete to niektóre pliki wzięte ze starego Postala 2 PL. Spolszczenie ode mnie posiada: Coś tam.. Kupiłem grę Postal 2 Complete na platformie Steam w czasie przeceny, moje pytanie brzmi czy ktoś posiada i może podaćPostal 2 Complete Spolszczenie!. Wiadomo, że gra aktualna ma wiele wprowadzonych rzeczy i dodatków w odróżnieniu do starej wersji, więc nie zawsze wszystko będziecie mieli po polsku.Postal 2 Complete.rar • Zawiera polski dubbing.. Post autor: ArtekXDPL » 27 lip 2014, o 16:40 Aktualnie pracuję nad poprawą i uzupełnieniem spolszczenia do Postala III.. Pełna zawartość:Postal 2: Complete Edition (2015) v5023 GOG [+Poradnik] Jest to wersja GOG - nie wymaga cracka do działania.. W środku znajduje się również polski poradnik przejścia w PDF.. Jedna z najbardziej krwawych gier akcji.. Stan (%) Odgłosy postaci.. Najlepsza odpowiedź .Przedstawiam Spolszczenie do Corel PaintShop pro X9 (19.2.0.7) Spolszczenie obsługuje programy: PaintShop Pro X9 32 bit PaintShop Pro X9 64 bit PaintShop Pro X9 ULTIMA 32 bit PaintShop Pro X9 ULTIMA 64 bit Nie instalować w innych wersjach programu!.

Zawiera grę podstawową oraz 2 DLC: * Postal 2: Apocalypse Weekend (2004)Postal 2: Complete - spolszczenie (od elamigosa) Zawiera napisy i dubbing, testowane na wersji GOG (przez elamigosa).

Wprowadzono tam wiele zmian od chociażby steamowy workshop, nowe opcje w menu, nowe bronie (a co za tym idzie nowe podpowiedzi i nazwy do tłumaczenia), nowe tryby gry no i ogółem masę nowego contentu na co sama numeracja wersji .Spolszczenie do Postal 2 Complete to niektóre pliki wzięte ze starego Postala 2 PL. Spolszczenie ode mnie posiada: Coś tam.. "Postal 2: Complete" składa się z gry "POSTAL 2"; rozszerzenia multiplayer - "POSTAL 2: Share the Pain" oraz rozszerzenia trybu single-player - "POSTAL 2: Apocalypse Weekend".. [PC] Postal 3.. Spolszczenie obejmuje jedynie napisy podczas gry (bez napisów w filmikach oraz polskich dźwięków).. Spolszczenie do Postal 2 complet.. Pełna zawartość:Postal 2: Complete Edition (2015) v5023 GOG [+Poradnik] Jest to wersja GOG - nie wymaga cracka do działania.. ostatnio kupiłem sobie na steam grę Postal 2 complet i nie mogę znaleźć pełnego spolszczenia czy moglibyście podać linka lub coś poradzić bym był bardzo wdzięcznyPostal 2: Complete Edition (2015) GOG [+Poradnik] Jest to wersja GOG - nie wymaga cracka do działania.. Zawiera oprócz samej gry również dodatki specjalne - tapety, soundtrack i inne.. Wiadomo, że gra aktualna ma wiele wprowadzonych rzeczy i dodatków w odróżnieniu do starej wersji, więc nie zawsze wszystko będziecie mieli po polsku.- Interfejs - Dubbing - Textury Autorzy: Pan Szatan / Man Chrzan - Tłumaczenie nowej zawartości, Poprawka starego tłumaczenia, Grafika, Skrypty Dev4ever - Tłumaczenie osiągnięć, Bugfixy, Dodanie nieużytych dialogów CD Projekt(?).

Witam, Kupiłem grę Postal 2 Complete na platformie Steam w czasie przeceny, moje pytanie brzmi czy ktoś posiada i może podać spolszczenie do owej gry które jest dopasowane do wersji Steam`owej ?

Wszystkie elementy gry zostały zaktualizowane do wersji v5023.. Zawiera grę podstawową oraz 2 DLC: * Postal 2: Apocalypse Weekend (2004)Spolszczenie do Postal`a 2..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt