Jak wgrać spolszczenie do the wolf among us

jak wgrać spolszczenie do the wolf among us.zip

Chodzi po prostu o to, że przetłumaczone będą zarówno filmy jak i dialogi, napisy etc.).. Tłumaczenie nie wymaga plików z oryginalnego moda, ale proszę "zalajkujcie" ORYGINALNY mod.. (Oczywiście pisząc "Pełne spolszczenie" mam na myśli to co do tej pory zostało przetłumaczone dla wersji PC.. Podczas instalacji jako miejsce docelowe wybierz katalog główny gry.. Postepuj zgodnie z zawaratymi instrukcjami.About us.. 2015-01-10 12:29:02 Istnieją jeszcze jakieś gry podobne do "The Walking Dead" i "The Wolf Among Us"?. .Wilk Pośród Nas (The Wolf Among Us) - spolszczenie to darmowy, nieoficjalny polski pakiet językowy do detektywistycznej gry przygodowej Wilk Pośród Nas (The Wolf Among Us).Instalator zawiera tłumaczenia dla wszystkich pięciu epizodów.. 2009-12-31 13:03:59Witam!. Kliknij w poniższy link i pobierz plik polonizacyjny.. .The Wolf Among Us to gra dostępna w angielskiej wersji językowej, aczkolwiek na PC można pobrać spolszczenie autorstwa ekipy ze strony grajpopolsku.pl, która przetłumaczyła również inne .THE WOLF AMONG US - SPOLSZCZENIE dla wersji EPIC GAMES - JAK ZAINSTALOWAĆ?. bo potrzebuje na język polski.. Nie obiecujemy, że wydamy spolszczenie tuż przed lub w dzień premiery drugiego epizodu, ale postaramy się to zrobić w okolicach tej daty (a to już 4 lutego!. ).Spolszczenie do The Wolf Among Us jest dostępne za darmo w serwisie grajpopolsku [grajpopolsku.pl] Autorzy spolszczenia nie życzą sobie, żeby ich praca była umieszczana na płatnych lub oferujących oficjalne spolszczenia stronach.Jak się nazywają melodyjki z gry "The Wolf Among Us"?.

Czy jest jakieś spolszczenie do tej gry ?

Menu gry mam po polsku, lecz kiedy włączam grę i na początku są takie napisy opisujące historię to są one po angielsku.. A dokładniej: dialog.tlkSpolszcznie The Wolf Among Us Epizod 1.. Programem WinRar tworzymy archiwum .zip zawierające polskie pliki dialogowe oraz odgłosy postaci i filmy.. Pobrałam spolszczenie, zainstalowałam tam gdzie gra, przerzuciłam pliki ze spolszczenia do gry, i wszystko działa.. Uruchom pobrany plik i postępuj zgodnie z instrukcjami na ekranie.. .Life is Strange jest jedną z pierwszych produkcji, które próbują skopiować i wykorzystać sprawdzoną oraz wyjątkowo popularną formułę przygodówek studia Telltale, takich jak The Walking Dead czy The Wolf Among Us.Oznacza to, że kluczową rolę w grze pełni jej fabuła, a opowiadanej historii podporządkowane zostały pozostałe elementy rozgrywki, które pełnią drugorzędną rolę.Trochę to trwało, ale już możecie pobrać spolszczenie do pierwszego epizodu The Wolf Among Us, przygodówki Telltale Games, odpowiadającego między innymi za wielokrotnie nagradzane "The Walking Dead".. Jeśli nic nie stanie na przeszkodzie, powinny potrwać jakieś 3 dni.. Dziekujemy, ze pobrales nasza modyfikacje!Uplay/Battlenet/League of Legends (eune) :fisiu88 ː2016trophyːː2017trophyːː2018bestawardː Gry, które przeszedłem: ːAnimal_Instinctsː Tomb Raider -24 luty .Aby pobrać spolszczenie do gry : 'The Wolf Among Us' kliknij w przycisk Download..

2016-03-19 21:52:23 Jak zainstalować spolszczenie do GRID-a?

Spolszczenie do The Wolf Among Us jest dostępne za darmo w serwisie grajpopolsku [grajpopolsku.pl] Autorzy spolszczenia nie życzą sobie, żeby ich praca była umieszczana na płatnych lub oferujących oficjalne spolszczenia stronach.Spolszczenie do gry The Wolf Among Us epizod 1-5 -----Epizod I-V-----Instrukcja: 1..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt